شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب سایت آمالیب

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی وب سایت آمالیب به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت آمالیب هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری وب سایت آمالیب و سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت آمالیب به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وب سایت آمالیب است.

توجه داشته باشید که استفاده عملی در هر زمان (دوره ها ، کلاس های درس و یا کارگاه ها) از مطالب  برنامه آمال  به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت آمالیب از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت آمالیب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق کودک و قانون مالفین و مصنفین  است و متعاقبا وب سایت  نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وب سایت آمالیب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف  کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به مطالعه یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت آمالیب اقدام کند.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های موسسه از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات وافزایش امکانات  امکان دارد وب سایت آمالیب برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه وب سایت آمالیب را در پروفایل خود لغو کنند.

همچنین ممکن است وب سایت آمالیب از طریق شماره ********* برای برخی کاربران یا کاربران خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت آمالیب ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام وب سایت آمالیب است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@aamaalib.com اطلاع دهید.

وب سایت آمالیب متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت آمالیب، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 

محتوا

وب سایت آمالیب نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز تالیفات خود با استفاده از کارشناسان خبره  استفاده می‏‌کند.

لازم به ذکر است وب سایت آمالیب تضمین نمی‏‌کند که توصیفات مطالب ارائه شده و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

اگر مطالب ارائه شده توسط وب سایت آمالیب دارای هر گونه اشکال باشد خوشحال میشویم ما  را در رفع آن یاری نمایید.


کلیه محصولات ارائه شده در وب سایت آمالیب رایگان بوده و هیچ شخص ، نهاد یا سازمان خصوصی و یا دولتی حق دریافت هزینه بابت  نشر کاغذی یا الکترونیک به هر شکل آن (کلی یا  جزئی) را از افراد ندارد .

نشر مطالب ارائه شده توسط وب سایت آمالیب تنها با اجازه نامه رسمی از موسسه با ذکر منبع  امکان پذیر است .

برنامه های موسسه و مطالب ارائه شده جایگزین برنامه رسمی آموزش و پرورش نیست ، بلکه یک ایده کمک آموزشی است .

 

قوانین مولف و مالکیت

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط وب سایت آمالیب تالیف و تولید شده یا با اجازه و اختیار از مالک ارائه گردیده

بدین لحاظ هیچ کس حق فروش یا دریافت هزینه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم یا نشر مجدد کاغذی یا الکترونیک به هر عنوان در دوره ها یا آزاد آن را نداشته و ارائه و استفاده از آن بدون اجازه از وب سایت آمالیب و بدون ذکر نام منبع غیر قانونی است .


همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت آمالیب مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت آمالیب جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت آمالیب است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.


علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وب سایت آمالیب و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار وب سایت آمالیب است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب سایت آمالیب و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وب سایت آمالیب محفوظ است.


در صورت استفاده از هر یک از خدمات وب سایت آمالیب، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است

 

بخش مربوط به معلمین و گروه های مرتبط

 1. از آنجا که وب سایت آمالیب یک وب‌سایت آموزشی مرتبط با کودک است ، طبق قوانین حمایت از کودکان
 2. معلمین موظف هستند با توجه به بافت فرهنگی طرح درس ها را هماهنگ کنند.

 

بخش حقوق کودک

پیمان نامه ی حقوق کودک:

هیچ سازمان یا نهادی حق دخالت در سپرده گذاری یا مسایل مالی کودکان مرتبط را "تحت برنامه آمال " ندارد.

 

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ

- بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.

- از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادها، انتقاد یا شکایت های خود نیز از فرم صفحه "تماس با ما" استفاده کنید یا به ایمیل آدرس info@aamaal.com ایمیل ارسال کنید.

 

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در وب سایت آمالیب، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی  کاربری محصولاتی است که ارائه میگردد.. بدیهی است بخش نظرات وب سایت آمالیب با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی و تایید کارشناسان، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند.

 

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

 1. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
 2. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
 3. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های مطلب ارائه شده در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب مطلب ارائه شده خودداری کنید.
 4. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر مطلب ارائه شده را در کنار هم بررسی کند.
 5. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
 6. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
 7. فضای وب سایت یک فضای آموزشی فرهنگی است لذا ؛ کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد و باز گو کردن مطالب غیر (سیاسی و.... ) پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
 8. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.
 9. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
 10. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 11. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از وب سایت آمالیب را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
 12. ازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

 

قوه قهریه

سروﻳس‌‏های سایت بابهترین تکنولوژی روز طراحی و نگهداری میشود لذا تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، وب سایت آمالیب هیچ گونه مسئولیتی ندارد.  وب سایت آمالیب خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.